top of page

ŠVENTĖMS

Ieškote vietos asmeninėms ar įmonės šventėms? Atraskite mūsų sodybą, kuri pasitinka išpuoselėta aplinka ir jaukia atmosfera. Sodeliškių dvaro sodyba siūlo dvi pobūvių sales, didelę lauko terasą, kiemą, lauko estradą, erdvią stovėjimo aikštelę ir jaukų gamtos prieglobstį. Tai puiki vieta įvairaus dydžio šventėms rengti!
Sodyba siūlo dvi jaukiai ir stilingai įrengtas sales įvairaus dydžio renginiams. Pagal poreikius galima keisti stalų išdėstymą ir suplanuoti įvairias veiklas, pritaikyti skirtingą dekorą. Salės suprojektuotos su patogiais tiesioginiais išėjimais į lauką, pro langus patenka daug šviesos. Interjere dominuoja klasikinio stiliaus baldai ir neutralios spalvos, todėl galima lengvai pritaikyti pageidaujamas dekoracijas.  

Didžioji pobūvių salė

Didžioji salė puikiai tiks įvairiems renginiams: jubiliejams, vestuvėms, gimtadieniams. Erdvi pobūvių salė talpina iki 120 svečių. Salėje taip pat yra baras, atskiras kambarys, skirtas vakaro atlikėjams ar vedėjui. Svečiai salėje ne tik patogiai susės prie staliukų – užteks vietos ir šokių aikštelei ar motyvacinėms veikloms. Patogus išėjimas į lauko terasą bei kiemą su fontanu suteikia daugiau laisvės. Baldų išdėstymą salėje galima keisti pagal asmeninius poreikius, taip pat galimas skirtingas dekoras. Pro didelius langus į patalpą patenka daug natūralios šviesos – tai užtikrina jaukumą ir gražias nuotraukas šventės fotosesijoms!

Nuomos kaina:
1500 € (vienam vakarui iki 00.00val)

1800 € (dviejų dienų šventei)

Mažoji pobūvių salė

Mažesniems renginiams šeimos ar giminių rate puikiai tiks mažoji salė. Jauki salė idealiai tinka mažesniems renginiams, draugų susitikimams, jubiliejams, talpina iki 30 svečių. Visi patogiai gali susėsti prie vieno stalo ar kelių mažesnių apvalių staliukų, o taip pat galima numatyti ir vietos šokių aikštelei (garso aparatūra kviečiame pasirūpinti savarankiškai). Salės apstatymą baldais galima keisti pagal individualius poreikius. Taip pat kviečiame pasinaudoti šalia esančia biliardine, kurioje smagiai praleisite laiką ir išmėginsite jėgas prie biliardo stalo. Už papildomą mokestį salėje galite atsipūsti po apsilankymo SPA centre su baseinu, pasimėgauti smagiu laiku savoje kompanijoje. Patogus išėjimas į lauko terasą ir kiemą.

Nuomos kaina:
500 € (vienam vakarui iki 00.00val)

800 € (dviejų dienų šventei)

Daugiau apie nuomos paketų kainas -> 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page