top of page

Sodybos nuoma gimtadieniams

Ir gimtadienio, ir jubiliejaus šventę smagiai paminėkite Sodeliškių dvaro sodyboje – visai nesvarbu, kiek jums metų! Rengiant gimtadienio šventes, organizaciniai klausimai dažnai reikalauja daug laiko ir gadina nuotaiką jubiliatui, tačiau mūsų sodyboje šventę surengti bus lengva ir paprasta. Siūlome pobūvių sales, serviravimą, maitinimą ir kitas paslaugas, o suplanuoti šventę padės mūsų sodyboje dirbantys profesionalai.

Salės nuoma gimtadieniams

Gimtadienius ir jubiliejus šeimos ar draugų rate švęsti kviečiame mažojoje arba didžiojoje pobūvių salėje. Šios salės talpina atitinkamai iki 30 arba iki 120 svečių. Klasikiniu stiliumi įrengtos salės yra jaukios, puikiai apšviestos tiek dienos, tiek vakaro metu, suteikia jaukų erdvės pojūtį. Abi salės turi tiesioginį išėjimą į lauko terasą ir kiemą. Didžioji salė yra pritaikyta atlikėjų pasirodymams, salėje yra atsiras kambarys jų pasiruošimui, taip pat baras. O štai švenčiant mažojoje salėje galima naudotis šalia esančia biliardine – tai smagi pramoga, kuria gali mėgautis kiekvienas.

Kupolo nuoma gimtadieniams

Ieškote nedidelės, tačiau išskirtinės erdvės? Šiltojo sezono metu kviečiame rinktis kupolą, kuris leidžia mėgautis gamtos grožiu. Kupolo išplanavimą galima keisti, priklausomai nuo pageidavimui: palikti tik stalus ar minkštas sėdimas vietas. Kupolo erdvę galima atverti, o nuo saulės spindulių apsaugos užuolaidos. Šiame unikaliame stikliniame kupole gali tilpti iki 15 švečių.

Netoliese kupolo yra Sodeliškių dvaro sodyboje auginamų gyvūnų aptvarai. Galite pamatyti alpakas, elnius, danielius ir muflonus – tai smagi atrakcija tiek mažiems, tiek dideliems. Sodyba pasitinka išpuoselėta aplinka ir vaizdingu gamtos prieglobsčiu, tad čia ne tik jaukiai paminėsite gimtadienį, bet ir rasite ne vieną vietelę gražioms nuotraukoms.

Norite įdomios kultūrinės programos? Pakvieskite savo gimtadienio svečius turiningai praleisti laiką atrandant Biržų krašto lobius. Apsistojus sodyboje patogu aplankyti Biržų pilį, Širvėnos ežero pakrantę, ilgiausią pėsčiųjų tiltą per ežerą, Kirkilų ežerėlius, apžvalgos bokštą ir smegduobes. Tai puiki idėja įsimintinai gimtadienio šventės programai, o vakare įspūdžių kupinus svečius pasitiks skanus maistas ir atokvėpis sodyboje. Nenorintiems toli vykti siūlome edukacinę programą „Grūdo kelias“, kurios metu kepama naminė duona, ragaujamas gyvas biržietiškas alus. Autentiškoje XX a. Aukštaitijos sodyboje galima įsijausti į to meto žmonių gyvenimą – tai smagi ir įdomi patirtis.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page