top of page

Sodybos nuoma Naujiems metams

Naujieji metai – ypatinga šventė, kurią norisi sutikti įdomiai ir turiningai. Ne veltui sakoma: kaip sutiksi, tokie metai ir bus. Ieškote įdomios vietos Naujųjų metų sutikimui su šeima, antra puse ar draugų kompanija? Sodeliškių dvaro sodyba yra puikus pasirinkimas, suteikiantis daugybę privalumų.

FB_IMG_1697357569339.jpg

Prabangiai ir estetiškai įrengta sodyba pasitinka svečius išpuoselėta aplinka. Ji įsikūrusi Biržų krašte, atokiau nuo miesto gausmo, todėl čia atvykę galėsite mėgautis gamtos prieglobsčiu ir ramybe. Apsistoti sodyba kviečia puikiai įrengtuose klasikinio stiliaus kambariuose, o ryte siūlomi gardūs bei sotūs pusryčiai. Atsipalaiduoti ir kasdienę įtampą pamiršti padės apsilankymas SPA zonoje, kurioje rasite baseiną, sūkurinę vonią, galėsite pasimėgauti pirties malonumais.
Norite kultūrinės patirties? Skirkite šiek tiek laiko trumpai kelionei po Biržų kraštą: aplankykite žymiąją Biržų pilį, ilgiausią pėsčiųjų tiltą per ežerą ir pasigrožėkite apylinkių panorama nuo Kirkilų apžvalgos bokšto. O jei norite dar daugiau patirčių, Sodeliškių dvaro sodyboje galėsite susipažinti su duonos kepimo paslaptimis, pamatyti šimtametį malūną ir buities istorijos muziejų. Tai puikios atrakcijos smagiam Naujų metų sutikimui.
Vakare sodybos svečiai kviečiami į organizuojamą šventinį, naujametinį renginį. Jo metu siūlomas ypatingas meniu, vyksta kviestinių atlikėjų pasirodymai. Daugybė smagių akimirkų, geriausi atsiminimai ir jaukus laikas su brangiais žmonėmis sodyboje leis maloniai pasitikti naujus metus.

Kambarių nuoma

Sodeliškių dvaro sodyboje svečiams siūloma apsigyventi jaukiuose, gerai įrengtuose kambariuose. Siūlomi dviviečiai, keturviečiai ir didesni kambariai, o renginių metu galima užsakyti nakvynę bendruose kambariuose. Kambariuose svečiai ras viską, ko reikia patogiai viešnagei: higienos reikmenis, plaukų džiovintuvą, plačiaekranius televizorius ir kt. Klasikinio interjero kambariai suplanuoti jaukiai, tad užtikrina puikų poilsį.

 Naujųjų kainos

Naujametinės programos kaina - 169 eur/asm. vaikui iki 14 m - 100 eur.Į kainą įskaičiuotas maitinimas, šampano taurė, tortas, fejerverkai, vedėjas, DJ iki 03:00, animatorė vaikams bei grupė ČILINAM.

Standartinio dviviečio kambario nuomos kaina Naujų metų naktį  vienai parai su vėlyvais pusryčiais kainuoja 120 eurų dviems asmenims, taip pat baseino lankymas su pirtimis sausio 1 d., vėlyvas išvykimas iki 13:00.  Aukštesnės klasės kambariai kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau jie yra išdėstyti sodybos pirmajame aukšte, kambariuose yra šlepetės ir chalatai. Užsakant nakvynę didesnėms grupėms (nuo 10 svečių), rekomenduojama rinktis bendrus kambarius, kuriuose nakvynė asmeniui kainuoja nuo 15 eurų. Šventinėmis dienomis kainos gali keistis.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page