top of page

Baseino zonos nuoma su mažąja sale

Ieškote sodybos asmeninei šventei ar įmonės renginiui? Kviečiame atvykti į Sodeliškių dvaro sodybą vaizdingame Biržų krašte. Sodyboje rasite ne tik gamtos prieglobstį ir išpuoselėtą aplinką bei ramybę, bet ir jaukią SPA erdvę su pirčių kompleksu (turkiška, suomiška ir rusiška pirtimis), 12 metrų baseinu, sūkurine vonia, erdviais persirengimo kambariais, dušais bei rankšluosčiais. Jei mėgstate vandens malonumus – tai puikus pasirinkimas atpalaiduojančiam poilsiui. Pasinerkite į gaivius vandens purslus ir pamirškite visus kamuojančius rūpesčius! Baseino ir SPA zonos nuoma yra puiki idėja tiek šeimai ar draugų kompanijai, tiek ir didesniems asmeniniams ar įmonės renginiams.

Baseino zonos nuoma šventėms

Surenkite nepamirštamą ir įspūdžių kupiną šventę savo svečiams - Sodeliškių dvaro sodybos SPA zona yra puiki erdvė smagioms linksmybėms ir pasilepinimui. Jauki ir estetiška baseino zona su pirčių kompleksu (turkiška, suomiška ir rusiška pirtimis) ir 12 metrų baseinu priklausys tik jums, tad galėsite mėgautis privatumu ir visais patogumais. Viduje esantis baseinas veikia ištisus metus ir puikiai atpalaiduoja, jame naudojamas iš natūralių druskų gaunamas chloras. Sūkurinėje vonioje galėsite mėgautis vandens masažu, kuris atpalaiduoja ir kūną, ir mintis.
Po vandens procedūrų pajusite malonų švaros ir lengvumo jausmą, kūną užplūs energija. O pratęsti vakarą galėsite šalia SPA zonos esančioje mažojoje pokylių salėje, kuri pasitinka estetiška ir išpuoselėta aplinka, jaukiu interjeru.

Užsakius baseino zoną 3 val. bus įjungtos 3pirtys, mažąja sale bus galima naudotis bendrai 4 val.

Kaina

Sodeliškių dvaro sodyba siūlo visas renginiams reikalingas paslaugas, o jų kaina priklauso nuo asmeninių poreikių. Kviečiame išsinuomoti SPA zoną su baseinu, sūkurine vonia bei pirtimis. Nuomojant šią erdvę jums taip pat priklausys ir mažoji pokylių salė, talpinanti iki 30 žmonių. Maksimali SPA zonoms nuomos trukmė yra 4 val. (3 val. baseino ir SPA zonose su privačiomis pirtimis + papildoma 1 val. pasibūvimui ir atsipūtimui mažojoje salėje, kuri yra prie pat baseino zonos. Taip pat siūlomos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos, sodyboje dirba profesionalūs specialistai, kurie padės surengti norimą šventę. Svečiams taip pat siūlomas ir biliardo žaidimas, edukacijos, apsilankymas dvaro sodybos muziejuje bei kitos veiklos. Čia aktyviai ir smagiai laisvalaikį praleis tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Jei norite pasimėgauti vandens malonumais žiemą – sodybos nuoma su vidaus baseinu yra puikus sprendimas. Vanduo atpalaiduoja ir ramina, todėl tai puikus būdas pailsėti ir atsikvėpti nuo visų darbų ar kasdienių rūpesčių.

Į SPA zoną priimamos grupės nuo 10 asmenų. (Jei asmenų mažiau, mokamas minimalus mokestis 200 eur)
Kaina: suaugusiems 20 €/asm., vaikams nuo 5 iki 12 metų - 10€
Minimalus mokestis - 200 € (apsilankymo trukmė 3 val. + papildoma 1 val. pasibūvimui ir atsipūtimui mažojoje salėje, kuri yra prie pat baseino ir SPA zonos).
Užsisakius kambarį, nemokamai galima apsilankyti baseine su sūkurine vonia. Pasirinkta pirtis rezervuojama prieš 1 val., kaina 35 €/val.
 
*Dėl baseino bei pirčių užimtumo teirautis administracijos iš anksto (kai vyksta šventė sodyboje, spa zona naudotis nėra galimybės).
*Vaikai iki 16m. turi būti lydimi suaugusio asmens ir negali būti palikti be priežiūros.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page