top of page

PIRTIES NUOMA PRIE TVENKINIO

Pirtis – tai malonumas ir kūnui, ir sielai. Net ir trumpas atokvėpis pirtyje atpalaiduoja, padeda pajusti švaros ir lengvumo pojūtį. Pirties karštis stiprina organizmą: skatinamas prakaitavimas, kūnas atsivėsina ir vyksta detoksikacija – pasišalina nereikalingi produktai. Šiluma taip pat gerina kraujotaką, deguonies apytaką, aprūpinimą maisto medžiagomis, malšina raumenų skausmus, gerina odos būklę. Be to, leisti laiką pirtyje smagu ir malonu.

Pirties nuoma gimtadieniui

Jei ieškote idėjos gimtadienio šventei, sodybos su pirtimi nuoma visada yra gera mintis. Su nedidele draugų kompanija pirtyje smagiai praleisite laiką, atsipalaiduosite ir pagerinsite savijautą. Itin geras pasirinkimas yra pirtis su pavėsine – joje galima užkąsti, pakalbėti ir smagiai praleisti laiką už pirties ribų. Draugų kompanija pirtyje gali pasimėgauti visais tradiciniais malonumais: vantomis, lediniu vandeniu ir kt. Sodeliškių dvaro sodyboje rasite viską, ko reikia šventei: taip pat galima išsinuomoti ir pokylių sales, teikiame apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas.

Pirties nuoma Naujiems metams

Norite Naujuosius metus pasitikti pailsėję ir atsigavę? Pirtis Biržuose jums tikrai patiks – atvykite į Sodeliškių dvaro sodybą ir pasimėgaukite tradiciniais pirties malonumais. O jei reikia daugiau pramogų - jaukiame SPA centre maloniai praleisite laiką, o taip pat galėsite pasimėgauti ir šventine dvaro programa su vakariene. Tai idėja turiningam Naujųjų metų sutikimui ir puikiems įspūdžiams. Tai puiki idėja tiek poroms, tiek nedidelėms draugų kompanijoms, ieškančioms jaukios vietos smagiam metų sutikimui.

Pirties nuoma su nakvyne

Pavargote nuo kasdienio skubėjimo, streso ir įtempto gyvenimo ritmo? Trumpas pabėgimas dviems yra geriausias sprendimas. Savaitgalį Biržų krašte galėsite mėgautis įdomia kultūrine programa, pažinti šį ypatingą kraštą. Su nakvyne mūsų sodyboje pasirinkite ir apsilankymą SPA centre ar poilsį su pirtele. Taip pat pasirūpinsime ir gardžiais sočiais pusryčiais, tad jums dėl nieko nereikės sukti galvos. Visą paslaugų paketą įsigysite geresne kaina – tai dovana sau, kurios tikrai nusipelnote. Atvykite pailsėti ir smagiai praleisti laiką išpuoselėtoje sodyboje su šeima, antrąja puse ar draugais. Čia Jūsų laukia nepamirštami įspūdžiai, gamtos prieglobstis ir geras laikas kartu.

Kainos

Pirties su pavėsine prie tvenkinio nuoma (iki 15 žmonių) - 250 €;
Pasirinktos pirties nuoma pirčių komplekse - 35 €/val.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page