top of page

Sodybos nuoma vestuvėms

Vestuvės – tai ypatinga šventė, kai norisi, kad viskas būtų tobula. Sodyba vestuvėms yra puikus pasirinkimas, nes gamtos prieglobstis suteikia romantišką atmosferą ir puikiai tinka žavingoms nuotraukoms. Fotosesiją taip pat galima surengti ir technikos muziejuje, kaip rekvizitą siūlome panaudoti senovinį automobilį.
Siūlome šventei rinktis Sodeliškių dvaro sodybą, kurioje rasite jaukumą ir harmoniją, o visas reikalingas paslaugas galėsite įsigyti iš vienų rankų – tai palengvins šventės organizavimą.

Mūsų sodyba yra moderniai įrengta ir pasitinka estetišku interjeru. Siūlome nuomai dvi pobūvių sales, kurios talpina nuo 30 iki 120 svečių. Salėse vyrauja klasikinis interjeras, todėl galima lengvai priderinti įvairius dekoro elementus. Šviesios ir erdvios salės puikiai tinka turiningam laikui su brangiais žmonėmis, didžioji salė yra pritaikyti atlikėjų pasirodymams, turi pagalbines patalpas. Abi salės turi patogius išėjimus į lauką, svečiai gali naudotis biliardo sale ir SPA paslaugomis. Taip pat siūlome apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas.
Sodeliškių dvaro sodyba yra įsikūrusi vaizdingoje vietovėje, gamtos apsuptyje. Šiltojo sezono metu galima ceremoniją surengti po atviru dangumi ar lauko estradoje. Apsistojus sodyboje patogu atrasti visus Biržų krašto lobius, tad galite svečiams paruošti turiningą edukacinę programą, kupiną puikių įspūdžių.

Sodybos nuomos kaina Jūsų vestuvėms

Planuojant vestuves, biudžetas yra vienas svarbiausių klausimų. Suprantame tai ir padedame optimaliai planuoti šventę. Priklausomai nuo svečių skaičiaus galite pasirinkti, kurios salės nuoma geriau atitinka asmeninius poreikius:

  • Mažosios salės nuoma (iki 30 svečių) vienam vakarui iki 0.00 val. – 500 eurų, o dviejų dienų šventei - 800 eurų; (visomis savaitės dienomis)

  • Didžiosios salės nuoma darbo dienomis (iki 120 svečių) vienam vakarui iki 0.00 val. – 1500 eurų, o dviejų dienų šventei - 1800 eur. 

  • Didžiosios salės nuoma (iki 120 svečių) penktadieniais, šeštadieniais - 3000 eur (įskaičiuotos 54 vietos nakvynei)

Mūsų pobūvių salės jums tikrai patiks – estetiškas įrengimas ir erdvės pojūtis užtikrina jaukumą, o svečių patogumą garantuoja ergonomiškas suplanavimas. Tačiau pasirinkdami mūsų sales gausite gerokai daugiau: profesionalus specialistas padės pasirūpinti visais šventės organizavimo klausimais, o taip pat teikiame serviravimo, maitinimo, apgyvendinimo paslaugas. Užsakant visą paslaugų paketą derinama ir kaina.

Daugiau apie nuomos paketų kainas -> 

Dvejojate? Atvykite patyrinėti Biržų krašto ir apsistokite mūsų sodyboje – tai puiki galimybė ne tik susipažinti su mūsų sodyba ir jos apylinkėmis, bet ir pažinti turtingą krašto paveldo istoriją.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page