top of page
Naminio alaus degustacija Biržų krašte, Sodeliškių dvaro sodyboje.jpg

NAMINIO ALAUS DEGUSTACIJA

„Biržai - alaus kraštas!“  - turbūt ne kartą šį teiginį girdėjote. Ir tai, tikrų tikriausia tiesa, nes alus Biržų krašto gyventojams yra visiškas kulinarinio paveldo pasididžiavimas. Čia nuo senų laikų alaus gaminimo tradicijos keliauja iš kartos į kartą, tad ne išimtis ir Sodeliškių dvaro sodyboje pagal unikalią technologiją  gaminamas naminis „Kalvio“ alus, kurio darymo tradicijos perimtos iš 100 metų siekiančios giminės istorijos, todėl jam suteiktas Tautinio paveldo sertifikatas. Išsaugoję alaus gaminimo tradicijas, džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami Jus pakviesti šio nuostabaus gėrimo degustacijai! Mūsų gaminamas miežinis „Kalvio“ alus yra nefiltruotas, nepasterizuotas ir negazuotas. Tai -  gyvas ir sveikas produktas!

Naminio „Kalvio“ alaus degustacija vyksta jaukioje sodybos gryčioje ir yra neatsiejama nuo duonos kepimo edukacinės programos. Degustacijos metu galėsite ne tik paragauti alaus, bet ir savo rankomis išsikepti naminės duonos kepalėlį. Sodybos šeimininkai Jus taip pat pavaišins ir vietoje gaminamais elnienos užkandžiais, sūriais bei karštais patiekalais.

Alaus degustacijos metu taip pat daugiau sužinosite apie šio gėrimo gaminimo tradicijas bei įdomių faktų apie Biržų krašto alaus istoriją.
 

*Ekskursiją būtina užsisakyti iš anksto, priimame grupes nuo 10 asm.

*Jei grupė nesusidaro, mokama minimali ekskursijos kaina.

Kainos (vienam asmeniui):

1. EKSKURSIJA

su duonos kepimu ir naminio alaus degustacija

10€/asm.

 

GIDO PASLAUGOS

Trukmė: 2 val.

Maistas: Naminė duona, alaus degustacijai: stiklinė naminio Kalvio alaus, lašinukas, svogūnas, raugintas agurkėlis

*Minimali ekskursijos kaina 100

Trukmė: 2,5 val.

Gidas yra privalomas

Gido kaina grupei lietuvių kalba 40

Gido kaina anglų, rusų, latvių kalba - 60grupei.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page