top of page

Sodybos nuoma krikštynoms

Krikštynos – tai jauki šeimos šventė, susijusi su ritualais ir palinkėjimais. Joje dalyvauja ir mažieji šeimos nariai, todėl itin svarbu pasirinkti patogią šventės vietą, kurioje mažyliams būtų patogu ir nenuobodu. Kviečiame krikštynas švęsti vaizdingose Biržų apylinkėse, o viską, ko reikia šventei, rasite mūsų sodyboje.

Pobūvių salės nuoma krikštynoms

Krikštynos – pirmoji šeimos šventė, kurią norisi atsiminti su geriausiomis emocijomis. Neleiskite, kad organizaciniai rūpesčiai trukdytų džiaugtis akimirka ir palikite juos mums. Mūsų dvaro sodybos profesionalai pasirūpins sklandžia šventės eiga ir padės suplanuoti smulkmenas.
Siūlomos pobūvių salės yra šviesios, įrengtos moderniu klasikiniu stiliumi. Krikštynoms jas galima dekoruoti balionais ar kitais elementais, kurie suteikia žaismingumo ir itin patinka mažiesiems šventės dalyviams. Mūsų personalas jūsų pageidavimu taip pat pasirūpins stalo serviravimu, maitinimu, o jei norite Biržų krašte pabūti ilgėliau – galite patogiai apsistoti Sodeliškų dvaro sodybos kambariuose.
Gamtos prieglobstyje įsikūrusi sodyba pasitinka išpuoselėta ir sutvarkyta aplinka, tad čia rasite puikių erdvių krikštynų fotosesijai. Sodybos teritorijoje auginami gyvūnai, tad mažyliams juos pamatyti bus smagi pramoga.

Kupolo nuoma krikštynoms

Šiltojo sezono metu taip pat galima nedideles šventes organizuoti ir kupole. Tai universali erdvė, kurios apstatymą galima keisti pagal poreikius. Netoliese kupolo galima pamatyti dvaro sodybos gyvūnus, tad mažyliams tikrai bus ką nuveikti. Kupolas – tai originali vieta smagiai šventei, o nuomos vietos šventės kaina siekia vos nuo 30 eurų už valandą.

Kainos

Krikštynų šventės mūsų sodyboje biudžetas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Nedidelei šventei puikiai tiks mažoji pobūvių salė, kurioje patogiai laiką leisti gali iki 30 svečių. Salėje rasite viską, ko reikia smagiai ir turiningai šventei, svečiai gali naudoti greita esančia biliardo sale. Sodybos personalas taip pat gali pasirūpinti ir stalo serviravimu, maitinimu bei kitomis reikalingomis paslaugomis. Mažosios pobūvių salės nuoma vienos dienos šventei iki 0.00 val. – nuo 500 eurų.

Didelėms šventėms siūlome rinktis didžiąją pobūvių salę. Joje patogiai telpa iki 120 svečių, salėje yra pagalbinės patalpos, skirtos atlikėjų ar vedėjų pasiruošimui, patogus išėjimas į lauką. Didžiosios salės nuomos kaina vienos dienos renginiui iki 0.00 val. – nuo 1500 eurų.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page