top of page

Pobūvių salės nuoma

Rengiate šventę ar tiesiog giminių bei draugų susitikimą? O gal planuojate motyvacinį įmonės renginį? Mūsų salės yra įrengtos taip, kad jas būtų galima lengvai transformuoti ir pritaikyti įvairaus formato renginiams. Puikus apšvietimas, erdvės pojūtis ir klasikinis interjeras tiks bet kokiai šventei, taip pat galima lengvai priderinti įvairaus stiliaus dekoro elementus ir taip pakeisti salės išvaizdą.

Pobūvių salės nuoma yra patogus sprendimas, nes jums nereikės sukti galvos dėl papildomų rūpesčių – mūsų salėse rasite viską, ko reikia šventėms. Baldų išdėstymą ir salės planą galime koreguoti pagal individualius poreikius, mielai patarsime, kaip geriau sustatyti stalus ir suplanuoti laisvą erdvę šokiams ar kitoms pramogoms.
Pobūvių sales nuomojame tiek vienos dienos, tiek ilgesnėms šventėms. Pasirinkę mus kaip savo šventės partnerį tikrai nepasigailėsite, nes svečiams siūlome ir daugybę kitų paslaugų: mūsų sodyboje galimos fotosesijos, taip pat teikiamos apgyvendinimo, maitinimo paslaugos, galima pasinaudoti biliardo sale, SPA. Jei norite daugiau pramogų, mūsų darbuotojai suteiks visą informaciją apie netoliese esančias lankytinas vietas ir edukacijas, norint atrasti Biržus mūsų sodyboje apsistoti itin patogu. O po įspūdžių kupinos dienos vakarinei šventės daliai galite rinktis vieną iš mūsų pobūvių salių.

 

Sodeliškių dvaro sodyboje nuomai yra siūlomos dvi salės. Erdviai suplanuotos, šviesios salės puikiai tinka įvairiems renginiams tiek dienos, tiek vakaro metu. Kiekviena salė turi tiesioginį išėjimą į lauką, terasą. Didžioji salė yra pritaikyta renginiams iki 120 žmonių, joje yra atskiros patalpos, skirtos atlikėjų pasiruošimui ar papildomai įrangai sandėliuoti. Taip pat galime renginį perkelti į atvirą erdvę - lauko estradą, terasą.
Jauki mažoji salė puikiai tiks šeimos ar kitiems nedideliems renginiams. Joje patogiai laiką leisti gali iki 30 žmonių, iš salės galima patekti į biliardinę, ji taip pat tinka atokvėpio akimirkai po SPA procedūrų.

 

Pobūvių salių nuomos kainos

Didžiosios pobūvių salės nuomos kaina darbo dienomis:

1500 € (vienam vakarui iki 00.00 val.)

1800 € (dviejų dienų šventei), kaina be nakvynės.

Didžiosios pobūvių salės nuomos kaina penktadienį, šeštadienį, sekmadienį - 3000 eur (su 54 nakvynės vietomis)

Mažosios pobūvių salės nuomos kaina:

500 € (vienam vakarui iki 00.00 val.)

800 € (dviejų dienų šventei)

 

Daugiau apie nuomos paketų kainas ->
 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page